czwartek, 31 października 2013

Fotograf poszukiwany!

Za nami kolejne spotkania odnośnie ślubu. Zarezerwowaliśmy już termin w kościele, z czym nie było żadnych problemów. Zobaczymy jak będzie w naszych parafiach.

Do końca roku postawiliśmy sobie za cel, aby załatwić najważniejsze rzeczy - oprawę muzyczną wesela, fotografa i kamerzystę.

Zdjęcia z wesela mają być dla nas pamiątką na całe życie, będziemy je pokazywać dzieciom, wnukom i może prawnukom, więc muszą być klimatyczne i oddawać wartość tego szczególnego dnia w stu procentach. Mnie najbardziej podobają się zdjęcia ciepłe, jasne, nastrojowe. Dodatkowo chcemy wybrać się na plener w innym dniu, aby na spokojnie skupić się na zdjęciach i zaangażować w tą pracę, a nie myślami być na weselu i zastanawiać się jak bawią się goście.

We wtorek odbyliśmy spotkanie z Panią fotograf, która okazała się być świetną, pełną pomysłów i energiczną dziewczyną, która ujęła nas na tyle, że postanowiliśmy się na nią zdecydować. Po spotkaniu stwierdziliśmy, że dziewczyna ma pojęcie o czym mówi, fotografia jest jej pasją i cały czas się uczy i polepsza swoje umiejętności.Takich ludzi cenimy i z takimi ludźmi współpraca z pewnością będzie się dobrze układać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz